Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 18 Nisan 2018
Konum : Nilüfer/Bursa, Türkiye

Bursa’da hasta bakıcı ve bakım hizmetleri veriyoruz. İstanbul’da olan merkezimizin hizmetinde çalışan yabancı ve Türk bir çok profesyonel bakıcı bulunmaktadır. Bursa’dan hizmet talebinde bulunan hasta veya yakınlarına personel temin ediyoruz.

Bakıcı hemşiremiz işe başladıktan sonra deneme süresi belirliyor ve bu süre sonun memnuniyete göre çalışmamıza devam ediyoruz. Bursa’da hasta, yaşlı hasta bakıcısı arayanlar için en başta gelen Bursa hasta bakıcı şirketiyiz.

Hasta bakıcı, hastalık, geçirdiği kaza sonucu süreli/süresiz yatağa bağlı, doğuştan gelen bir hastalığa sahip olan, bakıma ihtiyacı olan yakınlarınıza hizmet verir. Deneyimli, aktif, güvenilir, hemşire veya bakıcılara hastanızı emanet edebilirsiniz. Yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, hasta veya yatalak aile bireyiniz, anneniz veya babanız için güvenilir ve profesyonel hasta bakıcı nasıl bulurum diyorsanız, uygun personeli kısa sürede gönderelim!

Bursa Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı

Evde, yatılı, bayan ve bay yabancı veya Türk hasta bakıcıları Bursa’nın her yerine istihdam ediyoruz.
Hasta Bakıcı Bursa Danışmanlık Şirketi Hasta Bakar.

Bursa’da çalışacak hasta bakıcı, yaşlı bakıcısı ve hasta refakatçisi: hemşire bakımı gereken hastalarınıza uygun fiyat ile hemşire temini için hemen bizi arayın. referanslı, güvenilir, profesyonel hasta bakıcılarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Adresinizde Hizmet Alın. Kaliteli Hizmet Alın. Profesyonel Hizmet Alın. Garantili Hizmet Alın

 

 

Konum

Nilüfer/Bursa, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst