For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Etkinlik Mekanları

Güzel Bahçe Davet ve Toplantı Salonu


  • Güzel Bahçe Davet ve Toplantı Salonu

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 15 Kasım 2017
Konum : Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye

Her yıl Mega Şehir İstanbul’da 4 Mevsim Düğün ve Organizasyonlar yapılmaktadır. Her Mevsimin ayrı güzelliği bulunan ülkemizde, Mevsim şartlarından dolayı kimi düğün organizasyonu mükemmel, kimi düğün organizasyonu ise hüsran geçebilmektedir. Biz Güzel Bahçe Davet olarak siz değerli misafirlerimizi düşünerek İstanbul’da ve Türkiye’de olmayan mükemmel bir sistem geliştirdik. Bir ilki gerçekleştirdik ve Bu sistemi sizler için faaliyete geçirdik. Artık -Yağmur yağarmı?, – yağar ise ne yapacağız?, -Rüzgar çıkarmı? diye bir düşünceniz ve derdiniz olmamakla beraber. Sizlere mükemmel bir düğün organizasyonlarına imza atacağımızın garantisi veriyoruz. Projemiz hakkında bilgi alabilmeniz için sizleri tesisimize davet ediyoruz.

Güzel Bahçe, Büyükçekmece – Kumburgaz arasında yer alan İstanbul’un en güzel yerlerinden biridir. Defne, akçakesme, sakız ağacı, zeytin ve ıhlamur ağaçları ve mevsimsel bitkiler ile çevrili ve panoramik Marmara denizi manzarasına hâkim olan tesisimiz, 4 dönümlük yüzölçümüne sahiptir.

Tesisimizde konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı kendine görev edinmiş profesyonel bir ekip tarafından yönetilen 1 kapalı ve 1 açık mekân bulunmaktadır.

Güzel Bahçe Güzelce; 700 kişilik kapasitesi iç , 800 kişilik kapasitesi dış ve konuklarınıza özel olarak organize edilen oturma planı imkânıyla keyifli davetlere imza atmanızı sağlıyor.
Bölgenin tartışmasız güzelliğini aşıklarıyla buluşturan Güzel Bahçe, eşsiz anılara ev sahipliği yapma için sizi bekliyor.

Şıklığın ve lüksün bir arada olduğu Güzel Bahçe Tesisimiz ince bir zevkle döşenmiş olup sıcak bir ortam yaratan muhteşem dekorasyonu, son teknolojiyle donatılmış ses + ışık sistemi ve alanında uzman profesyonel ekibi ile mutluluğunuzu artıracak her şeyi sizin için planlıyor.

Güzel Bahçe Güzelce sizi hayalinizin düğünü için unutulmaz bir yolculuğa çıkarıyor.
Yeşillikler içerisinde Marmara Denizi’nin büyüleyici manzarasıyla, düğün davetlerinizde, mezuniyet ve doğum günü kutlamalarınızda, gala yemeklerinizde, toplantı organizasyonlarınızda sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyacaktır.

Güvenli bir adım ile hayata başlamak size güç verir. Mezuniyet sonrası hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için atacağınız ilk adımınızda unutulmaz bir gece geçirmeniz için Güzel Bahçe’nin profesyonel ekibi yanınızda olacaktır.

GÜZEL BAHÇE , göz kamaştırıcı dekorasyonu , 700 kişilik şık iç salon, 700 kişilik dış kır düğünü mekan alanı ile siz seçkin müşterilerimizin hizmetinde. Mükemmel hizmet anlayışımızla hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek sizin yanınızdayız.  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Benzer İlanlar

Üst