For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Ustalar ve Hizmetler Nakliye Evden Eve Nakliyat

Gökhan Nakliyat


  • Gökhan Nakliyat

Açıklama

Fiyat : ₺1,000.00
Tarih : 20 Aralık 2017
Konum : Osmanağa Mahallesi, Ali Suavi Sokak, Kadıköy/İstanbul, Türkiye
GÖKHAN Nakliyat evden eve nakliyat ve taşımacılık için kurulmus olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi – şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerinir almıştır.
Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır. Su an da firmamiz gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir.
Firmamiz siz müşterilerimize kaliteli, hizli ve güvenilir hizmet verme anlayisi ile son model araç filosu ile 24 saat dilediginiz zaman en kisa sürede size hizmet vermekten kivanç duyacaktir.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hizli ve güvenilir bir sekilde üslendigi görevlerini basari ile yerine getirerek, sirketimiz bu günlere gelmis ve gene ayni tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte.


Konum

Üst