İlan tarihi 26 Mart 2018 / 68
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Kamyon & Kamyonet
Konum : Silivri

Mobil Tanıtım®‘ın orta sınıf roadshow ve reklam araçlarından GlassTruck Plus tüm yüzeylerinin cam oluşu, açıldığında mobil sahne olabilen yan yüzeyi, panoramik branding imkanı ve sahip olduğu teknik donanımla pazarlama ve reklam projelerinde fark yaratmak üzere tasarlandı.

Cam yüzeyleri ile opak ya da şeffaf giydirmeler için farklı kullanım alternatifleri sunan GlassTruck Plus, marka tasarımlarının farklı ve dikkat çekici olmasına imkan sağlıyor.

Roadshow projelerinin en fonksiyonel mobil aracı GlassTruck Plus mobil sergi aracı, gezici satış mağazası ve mobil reklam aracı olarak büyük sınıf etkinlik araçlarının girmesinin zor olduğu caddeler, meydanlar, sahiller ve üniversitelerde farklı etkinlikler için son derece uygun bir seçim olacaktır.

GlassTruck Plus, kasa yüzeylerindeki özel cam uygulaması, hidrolik kumandalı ile açılabilen 6m²’lik cam tentesi ve yine aynı ölçüde sahne kapağı, hidrolik denge ayakları, sahne merdiveni, arka giriş kapısının yanı sıra 2+1 ses sistemi, LCD televizyon ve sonsuz renk LED aydınlatma desteği gibi özellikleri ile son derece profesyonel bir etkinlik aracıdır.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: