Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 19 Ocak 2018
Konum : Kocatepe Mahallesi, Şehit Muhtar Bey Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye

HİZMETLER

Yoğunluğa göre ihtiyaç duyulan personeli tedarik ederken hem maliyetlerin aşağıya çekilmesi hem de personel özlük haklarının takip edilmesi hususunda firmaların yükünü hafifletmektedir.Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine özgü hizmetler sunarız.


Bordro lama, part time, full time dönemsel personel yerleştirme ve danışmanlık hizmetlerinden size en uygun olanını seçip detayları Empati İnsan Kaynakları’na bırakmanız yeterlidir. Personel alımında firmalara uygunluk sağlayacak şekilde arama, seçme ve yerleştirme yapılır.

360 Derece cekim ,Drone Çekim,flim,tanıtım ve organizasyon lar için profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.


Danışmanlığını yaptığımız ve Çözüm ortağı olduğumuz Müşterilerimizin iş gücü ihtiyaçlarını her aşamada takip ederiz.Personel işe almadan önce kanuni yükümlülükleri yerine getirir  ve personele görev alacağı bölüm hakkında bilgi ve eğitim veririz.Performans ve değerlendirmeleri yaparak işten çıkış süreci ve raporlamalarımızı gerçekleştiririz.

 

 

Konum

Kocatepe Mahallesi, Şehit Muhtar Bey Caddesi, Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst