For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Düğün Salonları Etkinlik Mekanları

GARDEN PARK DÜĞÜN SALONU


  • GARDEN PARK DÜĞÜN SALONU

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 15 Kasım 2017
Konum : Gebze, Kocaeli, Türkiye

Salonumuz;

Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleriyle size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak.

Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuarlar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları ile sergilenmektedir.

Salonumuzda, hayatınızın en özel, en anlamlı gününü süslemelerimizle muhteşem bir hale dönüştürüyoruz. Seçeneklerimiz üzerinde birlikte konuşarak hoş bir konsept çalışmasıyla salonlarımızı en şık hale getirmekle işe başlıyoruz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanı, seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz.

Hizmetlerimiz:
– Evlilik Törenleri (düğünler)
– Nişan Törenleri,
– Sünnet Düğünleri,
– Kına Gecesi,
– Şirket Toplantıları,
– Parti,
– Mezuniyet Töreni,
– Konsept Etkinlikler,
– Doğumgünü Partisi,
– Özel Gün Yemekleri,
– Vakıf ve Dernek Organizasyonları ve
– Tüm Özel Toplantı ve davetlere ev sahipliği yapmaktadır

750 kişilik kapasitesi ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir. Kocaeli, Gebze ilçemizde, tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği GardenPark Düğün Salonu, gerek metro, otobüs gibi toplu taşıma araçları ile gerekse kendi araçlarıyla gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığı avantajına sahiptir.

düğün salonu kirala

düğün organizasyonları

düğün salonlarıKonum

Benzer İlanlar

Üst