Evde Bira yapım Seti Kiralama

50 ₺

 (Aylık)

Açıklama

İlan Türü : Aylık Kiralık
Tarih : 3 Ekim 2018
Konum : kuyubaşı sok

Evde bira yapımı seti  bira yapım işlemi süresince – maksimum 1 ay  –  kiralıktır.

Ücret 1 aylık kiralık ücretidir

Evde bira yapımı için ihtiyacın olan tüm aletler bira yapım setinde! Tamamı Avrupa ve ABD’den ithal bu 13 parça ekipman seti sayesinde zahmetsizce ve çok lezzetli biralar yapabilirsin. Bu seti kullanabilmek için ek olarak 1 adet bira kiti almalısın. Eğer evde ilk defa bira yapacaksan bira kitini de içeren başlangıç setimizi alman daha pratik olur.

1. Mayalanma Kovası 

Alman yapımı, 33 litre kapasiteli, seviye göstergeli bu beyaz plastik fermantasyon kovası ile kova kapağı, 1. sınıf polipropilenden üretilmiştir ve 120°C’ye kadar sıcaklık dayanımına sahiptir. Gıda üretimi için Avrupa normlarına uygundur.

2. Sıvı Kristal Termometre

Brewcraft ABD marka, kova üzerinde mayalanma sıcaklığını gösteren, 0 – 30°C ölçüm aralığındaki etiket tipi şerit termometre, mayalanma sıcaklığını kontrol altında tutmanı sağlar.

3. Kova Musluğu

Brouwland Belçika marka, sızdırmaz contalı bu plastik kova musluğu, hem şişeleme hem de örnek alma için işini çok kolaylaştırır.

4. PBW Kalıntı Bırakmayan Temizleyici

Five Star ABD marka, ev biracılığı ekipman temizliğinde dünya çapında standart kabul edilen, kalıntı bırakmayan PBW toz temizleyici ile tüm ekipmanı güvenli biçimde temizleyebilirsin. Setle birlikte gelen 65 gram temizleyici yaklaşık 4-6 kez kit yapmanı sağlayacaktır.

5. Star San Durulama Gerektirmeyen Arındırıcı

Five Star ABD marka, ev biracılığı ekipman arındırmada dünya çapında standart kabul edilen, durulama gerektirmeyen Star San arındırıcı ile tüm ekipmanı güvenli biçimde mikroptan arındırabilirsin. Setle birlikte gelen 30 ml arındırıcı yaklaşık 5-7 kez kit yapmanı sağlayacaktır.

6. Hava Kilidi

Brouwland Belçika marka, mayalanma kovasına hava girişini engelleyen hava kilidi ile hava kilidi contası, aynı zamada kovada oluşan karbondioksitin dışarı atılmasını sağlar.

7. Şişe Doldurma Çubuğu

Brouwland Belçika marka, yay mekanizmalı, musluk ucuna takılan ve dipten doldurmayı sağlayan şişe doldurma çubuğu, biranı hava aldırmadan şişelemeni sağlar.

8. Karıştırma Çubuğu

Brouwland Belçika marka, ısı dayanımlı ve gıda üretimi için Avrupa normlarına uygun karıştırma çubuğu, bira kitindeki sıvı malt özünü eritmeni kolaylaştırır.

9. Şişe Kapağı Kapatıcı

Brouwland Belçika marka, ABS plastikten iki kollu ve mıknatıslı şişe kapağı kapatma aleti, dolumdan sonra şişeleri kapaklamanı sağlar.

10. Bira Şişesi Kapakları

Piyasadaki gazoz kapaklarından farklı olarak bira için özel üretilmiş, gaz sızdırmayan ve Avrupa gıda normlarına uygun 50 adet şişe kapağı ile biranı ticari biralar gibi kapaklayabilirsin.

11. Şişe Fırçası

Avrupa yapımı bu şişe temizleme fırçası, özel ucuyla bira şişelerini temizlemeni çok kolaylaştırır.

12. Şeker Ölçeği

Şeker ölçeği sayesinde biranın şişede gazlanması için gerekli şeker miktarını hassas bir teraziye ihtiyaç duymadan kolaylıkla ayarlayabilirsin.

13. Bira Yapım Kılavuzu

Başlangıç setini kullanarak bira yapımını anlatan, 20 sayfa resimli ve detaylı bira yapım kılavuzu sayesinde evde bira yapman gerçekten çok kolay!

 

 

Konum

kuyubaşı sok
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst