EKŞİOĞLU ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Açıklama

İlan Türü : Aylık Kiralık
Tarih : 12 Ağustos 2020
Konum : Yayla Mah. Hatboyu Cad. Ercihan Sk. No : 5

Günümüzde birçok firma uluslararası nakliyat hizmetlerini vermektedir. Bu firmalar arasında yer alan ve tecrübesi ile birçok kişi ve kurumun tercihi ise Ekşioğlu Uluslararası Evden Eve Nakliyat firmasıdır. 1979 yılında İstanbul’da kurulan bu firma yılların birikimi ve güveni ile en iyi hizmetleri tüm müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel ve deneyimli kadrosu ile uluslararası evden eve nakliyat ve uluslararası zati eşya taşımacılığı gibi alanlarda donanımlı araçları ile hizmetinizdedir. Firmamız tüm nakliyat süreçlerini uluslararası ve ülkemiz taşımacılık yasalarına göre taşımakta ve güvenle istediğiniz konuma götürmektedir. Sizlerde güvenilir ve alanında tecrübeli firmalar ile çalışmak, eşyalarınızın güvenle yeni evinize gitmesini sağlamak ve en uygun fiyatlardan yararlanmak için hemen sitemize gelebilirsiniz.

Firmamız tüm bu hizmetleri planlı ve koordine bir şekilde yapmaktadır. Ürünlerin hangi ülkeye ve hangi ulaştırma türüyle gideceğini en iyi şekilde planlamakta ve bu plana göre bir taslak oluşturmaktadır. Böylece müşteri için en uygun hizmeti vermektedir. Örneğin uluslararası zati eşya taşımacılığı gibi hizmetler için gerekli olan tüm yasal prosedürleri firmamız en hızlı şekilde tamamlamaktadır. Böylece sizlerde zati eşya sınıfına giren ürünlerinizin gümrük vergisi ödenmeden taşıma imkânına sahip olursunuz.

Sizde daha fazla bilgi almak ve detaylara ulaşmak için www.eksioglulojistik.com sitesine gelebilirsiniz.

 

 

Konum

Yayla Mah. Hatboyu Cad. Ercihan Sk. No : 5
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst