Cevahir Avm 2dk Mesafede Lüks Daireler

89 ₺

 (Günlük)

Açıklama

İlan Türü : Günlük Kiralık
Tarih : 19 Eylül 2017
Konum : Cevahir, Şişli, İstanbul

İstanbul Şişli Cevahir AVM 2 dk. mesafede lüks günlük kiralık daireleri aşağıda sıraladığımız ayrıcalıklı özellikleriyle kiralama yapar ve keyfini çıkarırsınız.

_ŞİŞLİ CEVAHİR GÜNLÜK KİRALIK DAİRE HEPSİ ORİJİNAL GERÇEK RESİMLERDİR__

Temizlik

Sizden önceki müşterimizin konaklama süresi dolduktan sonra ve günlük kiralık dairede sizin konaklama süreniz başlamadan birgün önce son sistem temizlik robotları ve anti bakteriyel temizlik malzemeleri ile temizlenen günlük kiralık dairelerimize, bir haftalık konaklamalarda ücretsiz olarak genel temizlik yapılmaktadır. Bunun dışında ekstra talep olması durumunda günlük temizlik hizmeti de sunulabilmektedir.

İhtiyacınıza Göre Evler

Konaklayacak kişi sayısı göz önüne bulundurarak stüdyo dairelerden beş kişinin aynı anda konaklayacağı konutlara kadar birçok seçeneği tercih edebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire veya Ev Gerçekten Konforlu mu?

Şişli Cevahir yakınında bulunan günlük kiralık dairelerimiz, evlerimizde otel ve pansiyonlardaki gibi yüksek giderler söz konusu değildir. Buna rağmen iki yatağın zar zor girdiği bir otel odasından daha konforludur. Diğer bir deyişle dile getirmek gerekirse eviniz ne ise Best Rental House da odur.

Başlıktaki soruya cevap vermek için öncelikle Şişli Cevahir’de ki günlük kiralık dairelerin muhteviyatına göz atmak gerekir.

Günlük Kiralık Standart Dairelerimizde Bulunan Başlı Gereçler

 • * mutfak ve mutfak gereçleri…..
 • * kombi doğalgaz
 • * bornoz ve takımları ….
 • * temiz çarşaflalar…
 • 102 ” lcd tv
 • * kablolu tv-dvd player
 • * buzdolabı
 • * çamaşır makinesi
 • * temiz havlular
 • * 24 saat sıcak su

gibi unsurlar standarttır. Dikkat ettiyseniz hemen hemen tam donanımlı bir evde olması gereken herşey günlük kiralık daire seçeneğinde sabittir. Dikkat ederseniz konfor bakımından bu seçenek bir otel odasından daha fazlasını vaad eder….

Nasıl Günlük Daire Kiralarım?

by ŞÖHRET PALACE ‘a telefonla ulaşarak; kalmak istediğiniz lokasyonu, konaklama sürenizi, kaç kişi kalacağınızı bildirmeniz size en uygun daire seçeneğini bulmak için yeterlidir.

Rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

NOT: 89 tl AYLIK KİRALAMARDA 1+1 DAİRELERİN GUNLUK FİYATTIR

 

 

Konum

Cevahir, Şişli, İstanbul
ad type Günlük Kiralık ad type

Mesaj Gönder

Mesaj Gönder
Güvenli Kiralamanın İpuçları
 1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
 2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
 3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst