Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 25 Kasım 2017
Konum : Ankara, Türkiye

Ankara kahve – çay makinası kiralama konusunda sizlere hizmet sunmaktayız. Düğünlerinizde, toplantılarınızda, etkinliklerinizde misafirlerinize sıcak içeçekler ikram etmek için çay kahve otomatı kiralayabilirsiniz. Elektrikli çay kazanı ile 70 ile 200 bardak arasında çay çıkarabilirsiniz. Hem zamandan hem zahmetten kurtulursunuz. İçerisinde çay, kahve, sıcak çikolata gibi değişik ürün kartuşlarının bulunduğu içeçek makinamızdan kiralayarak sıcak içeçek ikram çeşitinizi artırabilirsiniz.

Ankara kahve çay makinası kiralama hizmetimizden alacağınız kahve makinası ile kartuştan alacağınız özel kahve tozunu sıcak su ile birleştirerek taze kahvenin o güzel tadını ve kokusunu elde edebilirsiniz. Satış fiyatları pahalı olan bu kahve otomatını ucuz bir fiyatla kiralayabilirsiniz. Ucuz çay makinası kiralama hizmetimiz ile çay makinası fiyatları bilgisini bize ulaşarak alabilirsiniz. Semaver çay makinası kiralama hizmetimiz vardır. Kahve çay makinası kiralama ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

 

 

Konum

Ankara, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst