Açıklama

İlan Türü : Günlük Kiralık
Tarih : 8 Kasım 2019
Konum : İstiye Mah. Bostan Koru Üstü Sok. No: 11 İstinye/Sarıyer

15,1 MP CMOS Sensör Büyük, poster boyutunda baskılar yapmak veya görüntüleri baskı için gereken ayrıntıların hiçbirini kaybetmeden kusursuz bir şekilde kırpmak isteyen kişiler için ideal olan Canon 15,1MP CMOS sensör, düşük ışıkta inanılmazdır ve inanılmaz düşük gürültü oranına sahip görüntüler üretir.

Full HD Film Kaydı EOS 500D olağanüstü fotoğraf çekimini Tam HD (1080p) video çekimi ile bir araya getirir. Çok fazla çekimin bir hafıza kartında saklanması gerektiğinde, kullanıcılar 720p veya VGA çözünürlükte çekim yapmayı da seçebilir. HDMI bağlantısı, çekimleri ve fotoğrafları her HDTV’de Yüksek Çözünürlüklü oynatmaya olanak verir. 

Düşük Işık İçin Yüksek ISO Işık seviyeleri düştüğünde EOS 500D, 3200’e kadar ISO aralıları sunar; flaş kullanımı istenmediğinde 12800’e genişletilebilir.

DIGIC 4 Canon DIGIC 4, pürüzsüz ton geçişleri ve doğal görünümlü renkler elde etmek için CMOS sensörle birlikte çalışarak 14 bit görüntü işleme sunar. DIGIC 4 ayrıca, yüksek ISO hızlarında çekim yaparken gelişmiş Kumlanma Gidermeyi ve anlık başlangıç süreleri ve çekimden sonra neredeyse anlık görüntü incelemesini çalıştırır. 

EOS Entegre Toz Temizleme Sistemi Canon’un yerleşik toz önleme sistemi görüntüleri toz etkilerine karşı korumak için üç yol sunar: kamera içindeki toz oluşumunu azaltma; kamera içi sensör temizleme mekanizması; inatçı toz lekelerini birlikte verilen Dijital Fotoğraf Profesyonel yazılımıyla kaldırmak üzere işaretleme becerisi.

Fotoğraf Makinesi İle Birlikte Gelenler

18-55 mm lens

Çanta

Şarj Cihazı

USB Kablo

 

 

Konum

İstiye Mah. Bostan Koru Üstü Sok. No: 11 İstinye/Sarıyer
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst