Büyükçekmece’de Günlük Kiralık Havuzlu Villa

1,500 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 19 Eylül 2017
Konum : Merkez Mahallesi, Megesoft | Mege Bilişim Ltd., Avcılar/Istanbul, Türkiye

Büyükçekmece mevkiinde yer alan villamız ağaçlarla çevrilidir ve dışarıyla hiç bir bağlantısı yoktur. Havuz bölgesinin ve villanın genelinin ağaçlarla çevrili olması sebebiyle müteasıp kesimlere çok uygundur. Bahçemizde nardan kayısıya, incirden domatese tam 11 çeşit meyve ağacı mevcuttur. Bu sayede organik meyve ve sebzeleri dalından koparıp yemenin keyfine varacaksınız. Villamızda moderen bir tatil yaparken aynı zamanda da köy yaşamını aynı anda tadacağınıza inanıyoruz.

Günlük Kiralık Havuzlu Villanın Kiralama Durumu

Villanın günlük kiralaması, günlük haftalık kiralamaya müsait olup aylık yada yıllık kiralamada da vazgeçilmezleriniz arasına girecektir.

Yakın çevresinde villa olmaması ve dört tarafının kocaman ağaçlarla çevrili olması hasebiyle yüksek müziğe çok müsaittir. Kına, nişan, düğün evlilik teklifi ve doğum günü partileri için çok çok uygundur. Villamızın fiyatını sizin ekonominizi fazla sarsmamak için değerinin çok altında fiyatlandırıyoruz. Fiyat aylık kiralamadaki günlük fiyatıdır. Kişi, gün, aktivite şekline göre değişebilir. Gece 02.00 ye kadar çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Konum

Merkez Mahallesi, Megesoft | Mege Bilişim Ltd., Avcılar/Istanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst