Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 1 Aralık 2017
Konum : Bursa, Nilüfer, Türkiye

Bursa Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik için özel bir temizlik ekibi oluşturduk.

Tadilat yapılan veya inşaat yapılmış yeni binalar hemen kullanıma hazır durumda değildir. bu binaların kullanıma hazır duruma gelmesi ve inşaat artıklarından arındırılması gerekmektedir.

İnşaat sonrası temizlik işleri de yapılacak işe göre farklılık gösterebilir. bazı inşaat sonrası işlemlerde sadece yerlerin camların silinmesi gerekirken bu durum bazı zamanlarda inşaat artıklarının molozların atılmasına kadar varabilir. Bu durumlar için inşaat sonrası temizlik işlerinde öncelikle müşterilerimize keşif ziyaretleri yapar, yapılacak işe göre fiyat sunarız. Bunun sonucunda hem doğru fiyat analizi yapmış oluruz hemde müşterimize belirttiğimiz sürede işi teslim ederiz.

İnşaat sonrası temizlik işlerinde personelimiz camlardaki etiketlerin temizlenmesi, camların silinmesi, yerlerdeki alçı, boya lekelerinin temizlenmesi, fayansların silinmesi, yerlerin silinmesi, hiç bir yer bırakmadan tüm alanların tozdan ve kirden arındırılması ve artıkların dışarı çıkartılması işleri tarafımızca yürütülür.

İnşaat sonrası veya tadilat sonrası otel, fabrika, iş merkezi gibi alanlarda daha çok profesyonel temizlik şirketleri tercih edilirken evler için daha çok ev sakinleri kendi imkanları ile temizlik yapmaya çalışırlar. Fakat bu hem iş gücü kaybı hemde zaman kaybı olur. Ayrıca inşaatta kullanılan kimyasal maddelerin temizlenmesi son derece zordur. Bunun için profesyonel bir temizlik ekibi ile çalışmak her zaman doğru karar olur.

 

 

Konum

Bursa, Nilüfer, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst