For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

  • Bursa Fabrika Temizliği

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 1 Aralık 2017
Konum : Nilüfer/Bursa, Türkiye

Fabrika Temizliği son derece zor ve özel yöntemler gerektiren temizlik hizmetlerinin başında gelir.

Fabrikalar üretimin yapıldığı ve bünyesinde yüzlerce, binlece kişinin çalıştığı sanayii kuruluşlarıdır. Fabrikalarda çalışan sayısı çok fazla olduğu için ortak kullanım alanlarının sayısı da orantılı olarak artış gösterir.

Fabrikalarda çalışma alanları, yemekhane, tuvaletler, soyunma odaları, dinlenme odaları gibi alanlar bulunur. Bu alanlar fabrikanın yönetimine göre daha da arttırabilir veya azaltılabilir. Fabrikalarda yoğun bir iş temposu vardır ve çalışma ortamında ortaya çıkan artık maddeler, makinelerden çıkan yağ, toz kir gibi maddelerin temizlenmesi son derece zordur. Bu malzemelerin temizliği için özel yöntemler ve kimyasallar gerekir.

Bursa sanayii bakımından hızla gelişmiş ve içeriğinde FIAT ve RENAULT gibi büyük fabrikaları barındıran bir şehirdir.

Fabrikalarda temizliğin önemli olmasının temel nedenlerinden biri olarak bünyelerinde çok fazla kişinin bulunması ve bu alanda oluşacak bir temizlik zaafiyetinin çalışanları, üretimi, üretici şirketi, ve il ekonomisini hatta ülke ekonomisini bile etkileyebileceği gerçeği ortadadır. Fabrikalar toplu alanlar oldukları için bu alanlarda temizliğe gereken özenin gösterilmemesi durumunda bulaşıcı hastalıkların önü açılır. Temiz olmayan tuvaletler, temiz olmayan salonlar, çalışma alanları ve yemekhanelerin temiz olmaması bu alanlarda bakterilerin üremesine ve hastalıkların ortaya çıkmasına neden olur. Ortaya çıkacak bir kişideki hastalık aynı ortamı paylaşan diğer tüm personellere bulaşır ve bunun sonucunda ciddi ölçüde bir iş gücü kaybına neden olur.Konum

Üst