For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Ustalar ve Hizmetler Ev Tadilat & Dekorasyon Temizlik & İlaçlama

BURSA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK


  • BURSA ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 1 Aralık 2017
Konum : Nilüfer/Bursa, Türkiye

Endüstriyel temizlik özel yöntemler gerektiren bir temizlik yöntemidir. Bu alanda çalışan personellerimizin kullandıkları kimyasallar ve hatta kıyafetleri bile bazen özel olmakta ve farklılık gösterebilmektedir..

Endüstriyel alanlar olarak üretimin yapıldığı alanları gösterebiliriz. Fabrikalar gibi çok büyük veya daha küçük endüstri kuruluşları bu kategoriye girer. Bursa endüstriyel bakımdan sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir şehirdir. Buna paralel olarak sürekli dışarıdak göç almakta ve nüfus yoğunluğu sürekli olarak artmaktadır. Coğrafi konumundan dolayı da birçok sanayii kuruluşu için elverişli bir kenttir.

Endüstriyel temizlik işlerinde çalışacak BURSA TEMIZLIK personelimiz ev temizliği ve hastane temizliği gibi temizlik işleri yapan personelden ayrı olarak özel ekipmanlarla donatılmıştır. Endüstriyel kuruluşlarda açığa çıkan artıkların temizlenmesi; bu artıkların birer kimyasal oldukları için daha çok emek, çaba ve özel yöntemler gerektirir.

Endüstriyel alanların temizliğinde ve hijyeninde firmamızdan destek alabilir ve kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Her zaman en iyi kalitede hizmet için 0224 452 77 70 i arayın.Konum

Benzer İlanlar

Üst