Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 1 Aralık 2017
Konum : Nilüfer/Bursa, Türkiye

Endüstriyel temizlik özel yöntemler gerektiren bir temizlik yöntemidir. Bu alanda çalışan personellerimizin kullandıkları kimyasallar ve hatta kıyafetleri bile bazen özel olmakta ve farklılık gösterebilmektedir..

Endüstriyel alanlar olarak üretimin yapıldığı alanları gösterebiliriz. Fabrikalar gibi çok büyük veya daha küçük endüstri kuruluşları bu kategoriye girer. Bursa endüstriyel bakımdan sürekli olarak gelişen ve büyüyen bir şehirdir. Buna paralel olarak sürekli dışarıdak göç almakta ve nüfus yoğunluğu sürekli olarak artmaktadır. Coğrafi konumundan dolayı da birçok sanayii kuruluşu için elverişli bir kenttir.

Endüstriyel temizlik işlerinde çalışacak BURSA TEMIZLIK personelimiz ev temizliği ve hastane temizliği gibi temizlik işleri yapan personelden ayrı olarak özel ekipmanlarla donatılmıştır. Endüstriyel kuruluşlarda açığa çıkan artıkların temizlenmesi; bu artıkların birer kimyasal oldukları için daha çok emek, çaba ve özel yöntemler gerektirir.

Endüstriyel alanların temizliğinde ve hijyeninde firmamızdan destek alabilir ve kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Her zaman en iyi kalitede hizmet için 0224 452 77 70 i arayın.

 

 

Konum

Nilüfer/Bursa, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst