Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 23 Kasım 2017
Konum : Altındağ/Ankara, Türkiye

Son yıllarda oldukça artan model ve seçenekleri ile daha rahat ve kullanışlı banyoları hedefleyen dekorasyon firmaları; farklı tarz ve modellerde banyo dolapları ve duşa kabin modelleri ile markalar, farklı fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır.
Hijyen gerektiren banyoda kullandığımız kozmetik ürünleri, havlu gibi eşyaları koyabilmek için banyo aksesuar ve dolaplarının önemi her geçen gün artmaktadır. Özellikle küçük olan banyolarda bu ihtiyaç daha çok görülmektedir. Bu amaçla son yıllarda özellikle küçük banyolarda yaşanan sıkıntılardan dolayı, az yer kaplayan çok fonksiyonlu banyo dolaplarına ilgi ve ihtiyaç artmaktadır.

Banyo dolaplarının seçiminde en önemli nokta, kullanılan malzemenin kalitesidir. Çünkü sürekli ıslanmaya maruz kalan ve nemli olan banyolardaki kullanılan malzemeler dayanıklı ve kaliteli olması gerekmektedir. ucuz ve kalitesiz malzemeden imal edilen ancak kısa zamanda yıpranmaya maruz kalması hem zaman hem de maliyet açısından kullanıcılara külfet yüklemektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve işçilik maksimum düzeyde olmalıdır. Banyo dolaplarının kapladığı alan, kullanılan malzemenin kalitesi, işçilik kalitesi dolayısı ile sunulan ürünün fiyatını belirlemektedir.

 

 

Konum

Altındağ/Ankara, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst