İlan tarihi 28 Mart 2018 / 68
Fiyat : ₺ 799.00
Kategori : Evden Eve Nakliyat
Konum : İzmir

Nakliyeciliğin Her Daim Gülen ve Güldüren Yüzü

Nakliyat sektörünün gülen ve güldüren yüzü olan Atasun Nakliyat, vermiş olduğu birden fazla kaliteli uygun fiyatlı hizmetlerle sektörün önde gelen firmalarından olmaya devam etmektedir. Nakliyat işini ciddi bir iş olarak kabul eden firma, her zaman üst düzey müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir. İzmir nakliyeci tavsiye olarak düşünüldüğünde gelen ilk isim olması, firmanın başarısının tesadüf olmadığını ortaya koymaktadır.

Buzdolabı Taşıması Masraflı ve Zor Bir İşlem Midir?

İnsanlar zaman zaman eskidiklerini düşündükleri ev eşyalarını yenilemek isterler. Buzdolabı da ev eşyaları arasında rutin olarak yenilenen bir beyaz eşyadır. Ancak buzdolabı taşımacılığı bazı durumlarda müşterilerin gözünde büyüyebilmektedir. Atasun’un İzmir en iyi nakliye firması olarak düşünülmesi nakliyat işlemlerini kaliteli bir biçimde yapmasından ileri gelmektedir. İzmir nakliyatçı firması Atasun’la buzdolabi taşımacılığınız asansörlü taşıma işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

İzmir şehirlerarası çeyiz nakliyesi sırasında da buzdolabı taşımacılığı oldukça önemlidir. Buzdolaplarının günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çift veya büyük kapılı olmaları nakliye açısından bir zorluk oluşturmamaktadır. Asansörlü taşıma yöntemiyle hem güvenilir hem de uygun fiyatla eşyaya herhangi bir zarar vermeden nakil işlemi yapılabilmektedir.

Atasun Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat sektöründe başarılı ve hızlı olan kurumsal firmayız. Bu işler için size en iyi ekipler ve son model araçlar ile hizmet veriyoruz. Bu işleri sizlerde profesyonel taşıma firması ile yapmak isterseniz bizi arayın.

İzmir’in en iyi nakliyecisi Atasun evden eve nakliyat firmasıdır. Her türlü taşıma hizmeti için güvenle iş yapacağınız profesyonel ve uzman nakliyat firmasıdır.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: