For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Ustalar ve Hizmetler Nakliye Evden Eve Nakliyat

Atasun Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma


  • Atasun Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat ve Ofis Taşıma

Açıklama

Fiyat : ₺799.00
Tarih : 28 Mart 2018
Konum : İnkılap Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi, Buca/İzmir, Türkiye

Nakliyeciliğin Her Daim Gülen ve Güldüren Yüzü

Nakliyat sektörünün gülen ve güldüren yüzü olan Atasun Nakliyat, vermiş olduğu birden fazla kaliteli uygun fiyatlı hizmetlerle sektörün önde gelen firmalarından olmaya devam etmektedir. Nakliyat işini ciddi bir iş olarak kabul eden firma, her zaman üst düzey müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürmektedir. İzmir nakliyeci tavsiye olarak düşünüldüğünde gelen ilk isim olması, firmanın başarısının tesadüf olmadığını ortaya koymaktadır.

Buzdolabı Taşıması Masraflı ve Zor Bir İşlem Midir?

İnsanlar zaman zaman eskidiklerini düşündükleri ev eşyalarını yenilemek isterler. Buzdolabı da ev eşyaları arasında rutin olarak yenilenen bir beyaz eşyadır. Ancak buzdolabı taşımacılığı bazı durumlarda müşterilerin gözünde büyüyebilmektedir. Atasun’un İzmir en iyi nakliye firması olarak düşünülmesi nakliyat işlemlerini kaliteli bir biçimde yapmasından ileri gelmektedir. İzmir nakliyatçı firması Atasun’la buzdolabi taşımacılığınız asansörlü taşıma işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

İzmir şehirlerarası çeyiz nakliyesi sırasında da buzdolabı taşımacılığı oldukça önemlidir. Buzdolaplarının günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte çift veya büyük kapılı olmaları nakliye açısından bir zorluk oluşturmamaktadır. Asansörlü taşıma yöntemiyle hem güvenilir hem de uygun fiyatla eşyaya herhangi bir zarar vermeden nakil işlemi yapılabilmektedir.

Atasun Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat sektöründe başarılı ve hızlı olan kurumsal firmayız. Bu işler için size en iyi ekipler ve son model araçlar ile hizmet veriyoruz. Bu işleri sizlerde profesyonel taşıma firması ile yapmak isterseniz bizi arayın.Konum

Üst