For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Düğün Salonları Etkinlik Mekanları

Aşiyan Artemis & Assos Davet Salonları


  • Aşiyan Artemis & Assos Davet Salonları

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 20 Kasım 2017
Konum : Kemalpaşa Mahallesi, Aşiyan Artemis Asos Garden, 7033. Sokak, Kavaklıdere Köyü/Bornova/İzmir, Türkiye

Sizin için size özel organizasyonlarımız ile yanınızda olalım gününüzün güzelliğini ve unutulmazlığını birlikte paylaşalım. Bu tablodaki yerinizi almak istemez misiniz. Özel günlerinizi huzurlu bir ortamda sorunsuz yaşayabilmeniz için sizlere özel hizmetler sunuyoruz..

Salonlarımız 100 kişiden, 1000 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz, tüm düğün, nişan, nikah, sünnet düğünlerinizi ve kurumsal firmaların tüm toplantı, kokteyl, seminer organizasyonlarını düzenleyebileceği Pınarbaşı’nda kurulmuştur. Tesislerimizde kapanır açılır şekilde olmak üzere toplam 2 adet salonumuz ile İzmir halkına hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.  

Salonumuzun her noktasından izlenebilen dev projeksiyon ekranı sayesinde, sunumlarınızı, slayt gösterilerinizi ve eğitim amaçlı düzenleyeceğiniz konferanslarınızı rahatlıkla herkes tarafından izlenebilmektedir..

Yemekli ya da yemeksiz organizasyonlarınız için alternatiflerimiz her zaman emrinizde size özel menüler ile yanınızdayız.. Özel menülerimiz ile zengin seçeneklerimiz arasında tercihiniz doğrultusunda alkollü veya alkolsüz alternatiflerimiz hizmetinizde.

10 adet güvenlik kameraları ile otopark dâhil tüm alanların güvenlik kontrolü,

düğün salonu kirala

düğün organizasyonları

düğün salonlarıKonum

Benzer İlanlar

Üst