Aktiviteli Şişme Parkur Hayvanat Bahçesi / Kiralık Şişme Oyun Parkı

1,500 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 7 Ekim 2017
Konum : Güneşli Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Kiralık Şişme Oyun Parkı, aktiviteli hayvanat bahçesi parkuru Organize Grup ile Şişme Oyun Parkı Kiralama sayfamızda. Oyun parkuru diye aranan ürünlerimizin hepsini inceleyin.

Çocukların en sevdiği alanlardan biri olan Hayvanat Bahçesi, şişme bir oyun alanı olarak karşınızda. Çocukların eğlenerek keyifli saatler geçireceği çok amaçlı bir şişme oyun parkı olan Hayvanat Bahçesi, içinde yer alan kaydırak ve engelli parkurları ile çocukların saatlerce güzel vakit geçireceği eğlenceli bir oyun alanı.

Şişme Hayvanat Bahçesi Oyun Parkı, yumuşak yapısı ile güvenilir ve tehlikesiz bir yapı iken, güvenle teslim edilerek zürafadan oluşan kaydırak kayarak ya da içinde yer alan parkurlarında keyifli zaman geçirecekleri bir merkez olacak. 9m x 8m x 5m ölçülere sahip Hayvanat Bahçesi Parkuru’nu kiralamak için bizi hemen arayın.

Kiralık Şişme Oyun Parkını Kiralama

Şişme oyun parkını kiralamayı etkinlikler, okul piknikleri, şirket organizasyonları farklı eğlence organizasyonlarında kiralayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit ve karşılıklı anlaşmaya varılabilecek alanlara kiralık şişme oyun parkı kurulabilir. Bizimle Bence Kirala üzerinden arama, sistem içi mesajlaşma seçenekleriyle iletişimde olun.

 

 

Konum

Güneşli Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst