For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Organizasyon Ekipmanları Şişme Oyun Parkuru-Parkı

Aktiviteli Şişme Parkur Hayvanat Bahçesi / Kiralık Şişme Oyun Parkı


  • Aktiviteli Şişme Parkur Hayvanat Bahçesi / Kiralık Şişme Oyun Parkı

Açıklama

Fiyat : ₺1,500.00
Tarih : 7 Ekim 2017
Konum : Güneşli Mahallesi, Bağcılar/İstanbul, Türkiye

Kiralık Şişme Oyun Parkı, aktiviteli hayvanat bahçesi parkuru Organize Grup ile Şişme Oyun Parkı Kiralama sayfamızda. Oyun parkuru diye aranan ürünlerimizin hepsini inceleyin.

Çocukların en sevdiği alanlardan biri olan Hayvanat Bahçesi, şişme bir oyun alanı olarak karşınızda. Çocukların eğlenerek keyifli saatler geçireceği çok amaçlı bir şişme oyun parkı olan Hayvanat Bahçesi, içinde yer alan kaydırak ve engelli parkurları ile çocukların saatlerce güzel vakit geçireceği eğlenceli bir oyun alanı.

Şişme Hayvanat Bahçesi Oyun Parkı, yumuşak yapısı ile güvenilir ve tehlikesiz bir yapı iken, güvenle teslim edilerek zürafadan oluşan kaydırak kayarak ya da içinde yer alan parkurlarında keyifli zaman geçirecekleri bir merkez olacak. 9m x 8m x 5m ölçülere sahip Hayvanat Bahçesi Parkuru’nu kiralamak için bizi hemen arayın.

Kiralık Şişme Oyun Parkını Kiralama

Şişme oyun parkını kiralamayı etkinlikler, okul piknikleri, şirket organizasyonları farklı eğlence organizasyonlarında kiralayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, İzmit ve karşılıklı anlaşmaya varılabilecek alanlara kiralık şişme oyun parkı kurulabilir. Bizimle Bence Kirala üzerinden arama, sistem içi mesajlaşma seçenekleriyle iletişimde olun.Konum

Benzer İlanlar

Üst