İlan tarihi 15 Kasım 2017 / 261
Fiyat : ₺ 0.00

Akdeniz Davet&Kına Sarayı İstanbul’un gözde mekanı olarak, en özel gününüzü otantik ve romantik bir atmosfes içerisinde geçirmenizi sağlamakta.

Kına ve Bekarlığa Veda Partilerinizi siz değerli müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamak üzere profesyonel, güler yüzlü ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Akdeniz Davet&Kına Sarayı sizin adınıza gerekli tüm ihtiyaçları düşünerek o günü kusursuz kılmakta ve heyecanınıza ortak olmakta. Sağladığımız hizmet içeriğiyle iddaalıyız. Yöresel kıyafetler eşliğinde hizmet veren personel ekibimiz ve uzmanlarımız mekan süslemesinden menü seçimine kadar her detayda size yol gösterecektir. Mükemmel bir program için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyoruz. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve koordinasyonu sağlayarak, tüm gece sizin yanınızda oluyoruz. Aynı zamanda sizlere muhtemeşem bindallı seçenekleri sunarak da hizmet vermekteyiz.

Kına Sarayımızda aynı zamanda bir diğer konseptimizle birlikte; düğün, nişan, sünnet ,mezuniyet baloları, kokteyl, toplantı, dernek yemekleri, plansman, ürün tanıtımları gibi hizmetlerde verilmektedir.

düğün salonu kirala

düğün organizasyonları

düğün salonları

ADRES: Tevfik Bey mah. Merkez cad. No: 34/G Sefaköy K.Çekmece/İstanbul

TELEFON: 0212 541 06 06

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: