For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Düğün Salonları Etkinlik Mekanları

AKDENİZ KINA SARAYI


  • AKDENİZ KINA SARAYI

Açıklama

Fiyat : ₺0.00
Tarih : 15 Kasım 2017
Konum : Küçükçekmece/İstanbul, Türkiye

Akdeniz Davet&Kına Sarayı İstanbul’un gözde mekanı olarak, en özel gününüzü otantik ve romantik bir atmosfes içerisinde geçirmenizi sağlamakta.

Kına ve Bekarlığa Veda Partilerinizi siz değerli müşterilerimizin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamak üzere profesyonel, güler yüzlü ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Akdeniz Davet&Kına Sarayı sizin adınıza gerekli tüm ihtiyaçları düşünerek o günü kusursuz kılmakta ve heyecanınıza ortak olmakta. Sağladığımız hizmet içeriğiyle iddaalıyız. Yöresel kıyafetler eşliğinde hizmet veren personel ekibimiz ve uzmanlarımız mekan süslemesinden menü seçimine kadar her detayda size yol gösterecektir. Mükemmel bir program için gereken tüm ayrıntıları en ince noktasına kadar düşünüyoruz. Menü seçiminden müzik, ses ve ışık sistemlerine düğün pastasından mekan süslemeye kadar her adımda önerilerinizi ve isteklerinizi dikkate alarak çözüm üretiyor ve koordinasyonu sağlayarak, tüm gece sizin yanınızda oluyoruz. Aynı zamanda sizlere muhtemeşem bindallı seçenekleri sunarak da hizmet vermekteyiz.

Kına Sarayımızda aynı zamanda bir diğer konseptimizle birlikte; düğün, nişan, sünnet ,mezuniyet baloları, kokteyl, toplantı, dernek yemekleri, plansman, ürün tanıtımları gibi hizmetlerde verilmektedir.

düğün salonu kirala

düğün organizasyonları

düğün salonları


  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Benzer İlanlar

Üst