Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 28 Kasım 2017
Konum : Seyhan/Adana, Türkiye

Geniş ve teknolojiye uygun makina parkımız ve tecrübeli uzman kadromuz ile Adana’daki büyük metrajlı hafriyat ve bina yıkımı işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretmekteyiz.

En zor hafriyat işleriniz yapılırken, zor bölge ve koşullarda memnuniyetinizi ön planda tutarak, taahhüt ettiğimiz tarihte teslim ederiz.

Kiralık Jcb Loder Kiralama

Kiralık jcb loder kiralama ile Adana Bölgesinde hizmet alabilirsiniz. Hafriyat öncesi bölgenin jeolojik yapısını araştırarak teklif verirken sizi yanıltmayacak tecrübeye sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi her zaman referansımız olmuştur.

18 yıllı aşkın iş tecrübesi olan firmamız yenilikçi vizyonumuz doğrultumuzda siz seçkin müşterilerimizin taleplerine cevap verebilme adına müşterilerimiz istekleri doğrultusunda kazı ve hafriyat alanında gelişimine devam etmektedir. Adana faaliyet gösteren firmamız tüm Türkiye ve çevre Ülkelerde de faaliyet göstermektedir.

kule vinç

elektrikli vinç

kiralık vinç

vinç kiralama

 

 

Konum

Seyhan/Adana, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst