0 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 20 Kasım 2017
Konum : Reşatbey Mahallesi, Beyaz Saray Adana Tesisleri, Seyhan/Adana, Türkiye

Mekanın açık alanında ikram kokteyl tipi 200 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. mekanın yaklaşık kapasitesi 500 kişilikti. servis kalitesi çok güzeldi garsonlar hızlı ve güzel bir servis açmışlardı herkes memnun kalmıştı. bahşiş olayı olsun veya bir şey isteyip de getirilmeme olsun yaşanmamıştı davetlilerimin hepsi çok güzel olduğunu söylemişlerdi.
Yağmur vs gibi hava şartlarının kötü olduğu durumla da sizi mağdur etmiyorlar kapalı alanları var. Mekanın orkestrası ve fotoğrafçısı vardı anlaşmalı olduğu ve biz orkestradan çok memnun kalmıştım çok başarılıydı eğlenceli bir düğün gerçekleştirdik. zaten açık alan olduğu için kır düğünü gibiydi ve herkes rahat bir şekilde oynadı kimsenin birbirine çarpması masaların rahatsızlığı vs olmamıştı geniş bir alandı zaten.Mekanın fiyatı ve yeni bir mekan olduğu için temizliği cezbetmişti.Misafirlerimiz iç.inde düğün mekanına ulaşım için servis kiralamıştık, özel araçlarıyla gelen davetlilerimiz için de mekanın büyük bir otoparkı vardı.

nikah şekeri

gelinlik

düğün fotoğrafçısı

 

 

Konum

Reşatbey Mahallesi, Beyaz Saray Adana Tesisleri, Seyhan/Adana, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst