For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Diğer

4 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama


  • 4 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama

Açıklama

Fiyat : ₺600.00
Tarih : 1 Şubat 2018
Konum : Aşağı Dudullu Mahallesi, Platin Yatak, Hüdayi Çıkmazı, Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Türkiye’de bulabileceğiniz en kaliteli ve en fonksiyonel hasta karyolası Platin Yatak’ta!

4 motorlu hasta karyolası, hasta karyolası modelleri arasında en gelişmiş hasta karyolası çeşididir. Bu ürünün baş ve ayak kısmı hareket edebilmekte, alçalıp yükselebilmekte ve trendelenburg hareketlerini gerçekleştirebilmektedir. Tüm bu hareketler, kumanda paneli ile yönetilebilmektedir. Ürünün başlık, ayaklık ve yan korkulukları ABS (antibakteriyel, antialerjen) plastik kaplamadır. Yan korkulukları 4 parça olup, hastanın yataktan düşme ihtimalini engellemektedir.

Üründe tam 4 adet ”t-motion” marka piston motorlar bulunmaktadır. Her bir motorun kaldırma kapasitesi 6000 newton’dur. Toplamda 12000 newtonkaldırma kapasitesine sahip olan bu ürün, 200 kg‘a kadar hasta taşıyabilmektedir. Dolayısıyla kilolu hastaların tercih etmesi gereken ilk üründür. Aynı zamanda bu ürün diğer hasta karyolası çeşitlerinden daha geniş şekilde üretilmiştir. 1m x 2m ölçülerinde olan bu ürün, uzun hastaların rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Kaldıraçları 10mm x 40 mm dolu demir, ana iskelet profili ise 40mm x 60mm profilden üretilen tek hasta karyolasıdır. Ürün amortisörlü olup, hastayı rahatsız etmeyecek şekilde sessiz çalışmaktadır. Diğer ürünlerden farklı olarak bu ürün, Platin Yatakgüvencesinde 4 yıl garanti kapsamındadır.

Asansör Ölçüleri;

(Yataksız) En alçak seviye: 37 cm
(Yataksız) En yüksek seviye: 82 cm
(Yataklı) En alçak seviye: 49 cm
(Yataklı) En yüksek seviye: 94 cm

Set İçeriği;
  1. GY3250 4 Motorlu Hasta Karyolası Kasası
  2. 12 cm Dört Parçalı Medikal Yatak
  3. Serumluk Askısı
  4. Alez (koruyucu örtü)

Bu ürünü neden tercih etmeliyim?

4 motorlu hasta karyolası, hastaların tedavi süreçlerini kolaylaştıran ve konforluk sağlayan tek üründür. 10 yıl raf ömrü olan bu ürünün parça desteği de Platin Yatak tarafından sağlanmaktadır. Hastaların her ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde tasarlanan 4 motorlu hasta karyolası, 4 yıl garanti kapsamındadır. Hastaların konforu ve rahatlığı için en gelişmiş hasta karyolasını kullanmanız gerektiğini düşünmekteyiz.

Yazar; Platin Yatak Satış Temsilcisi Sümeyra Gamze Öztürk

www.platinyatak.netKonum

Benzer İlanlar

Üst