2,500 ₺

 (Günlük)

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 24 Mart 2023
Konum : Yunus Emre Mahallesi, Yunus Emre, Sultangazi/İstanbul, Türkiye

Dansöz kiralama oryantal kiralama fasıl ekibi kiralama Ankara istanbul sessistemleri kiralama zenne kiralama erkek dansöz kiralama gogoboy striptizci kiralama lapdansçı kiralama Ankara istanbul halk oyunu ekibi kiralama köçek kiralama dj kiralama ve birçok kategoride hizmet vermekteyiz

Dansöz Kiralama

Düğün için dansöz kiralama, son yıllarda ülkemizde giderek popüler hale gelen bir uygulamadır. Düğünlerde farklı bir eğlence seçeneği olarak tercih edilen dansözler, genellikle doğu kültüründen gelen bir dans tarzı olan “Oryantal”ı sergilerler.

Dansöz kiralama hizmeti, genellikle düğün organizasyonu yapan şirketler veya bağımsız olarak çalışan dansözler tarafından sunulur. Bu hizmet, genellikle ücretli olarak sunulur ve fiyatlar dansözün tecrübesi, performans süresi, dans öğeleri sayısı ve dansözün tercih edilen kıyafetleri gibi faktörlere göre değişebilir.

Dansöz kiralama hizmeti, düğünlere farklı bir hava katmak ve misafirleri eğlendirmek için tercih edilir. Ancak, dansöz kiralama konusunda bazı tartışmalar da mevcuttur. Bazıları, bu uygulamanın doğru olmadığını ve toplumun değerlerine aykırı olduğunu savunurken, bazıları ise bunun sadece bir eğlence seçeneği olduğunu ve herkesin kendi tercihine göre hareket etmesi gerektiğini düşünür.

 

 

Konum

Yunus Emre Mahallesi, Yunus Emre, Sultangazi/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

Üst