Bu ilan Bencekirala.com tarafından doğrulandı.
İlan tarihi 15 Şubat 2018 / 122
Fiyat : ₺ 200.00
Kategori : Diğer Yiyecekler
Konum : İzmir

NOT: Fiyat temsilidir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

 

Günümüzde Düğün Organizasyonu , Parti , Toplantı , Açılış ve Her türlü organizasyonlarda ürün ve materyallerin çok ve geniş olması bu organizasyonu düzenleyecek firmaların yada kişilerin maliyetini arttırıcı yönde etki etmekte idi. Firmamız bu boşluğu görerek hem organizasyon yapan , hem organizasyon firmalarına tedarik sunan hem de kişilerin toplu alımlarında satın almak yerine eksik malzemelerini tedarik eden bir kuruluş olarak 2008 yılında kiralama ve organizasyon işine girmiştir. En son kalite çatal Bıçak Kaşık kiralama malzemeler için firmamız üzerinden en uygun teklifi alabilirsiniz.

Event232 catering, her türlü fuar, organizasyon ve davetlerin ikram servisi konusunda gerekli lezzet, kalite, estetik, hijyen, müşteri taleplerini ve memnuniyetini en üst seviyede tutan rekabetçi fiyat anlayışı ile siz değerli dostlarımızın da yanında olmaya devam etmektedir.

Değişime ve gelişime açık, eğitimli uzman kadromuzla, gıda güvenliğini, damak zevki, hijyen standartları gibi konulardan taviz vermeyen event232 catering mutluluk duyacaktır.

Özellikler

ADSL
Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: