For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Vasıta

SİZ DE “TAŞIT KREDİMİ ÖDEYEMİYORUM” DİYORSANIZ….

₺100,010,000.00(Aylık)


  • SİZ DE “TAŞIT KREDİMİ ÖDEYEMİYORUM” DİYORSANIZ….

Açıklama

Fiyat : ₺100,010,000.00(Aylık)
Tür : Kiralık
Tarih : 29 Temmuz 2018
Konum : CUMHURİYET MAH. LİBADİYE CAD. NO:37 KAT:2 ÜSKÜDAR/İSTANBUL

– Aracınızın yaş,km ve kondisyon durumu gibi etkenlerin değerlendirilmesi sonucunda araç sahibininde uygun olduğunu düşündüğü 6,12,24 ve 36 aylık sözleşme ile birlikte aracı son bakımları yapılmış şekilde vekaletiyle birlikte kiralamacı şirkete teslim edilir.

– Araçlar aylık net maaş üzerinden çalışır. (Sene içerisinde sezon ay ay farklı ücretler belirlenmez) Araç sahibinin alacağı ücret kiralama süreci boyunca her ayın 1 ila 10 u arasında belirtilen banka hesabına yatırılır.

– Süreç içerisinde sigorta ve kasko maliyetleri araç sahibine, kirada bulunduğu süre boyunca periyodik bakım, lastik, hgs/ogs ve takip cihazı maliyetleri kiralamacı firmaya aittir.

– sözleşme süresi bitiminde her ne sebeple olursa olsun yenilemek istemezseniz, yahut kiralamacı firma yenilemeyi uygun görmezse yine bakımlarını yapıp aracı teslim etmekle yükümlüdür.

– Araç bakımları 0-5 yaş için garanti şartlarının bozulabileceği durumlarda yetkili serviste, garanti yoksa veya bozulma durumu söz konusu değil ise anlaşmalı özel servislerde yapılmaktadır.

– Süreç içerisinde oluşabilecek maddi manevi hasarlı kaza, hgs, ogs geçişleri, otopark ve trafik cezası gibi işlemler için aldığı tam bir vekalet ile tamamını kiralamacı şirket takip etmekle yükümlüdür.

– Kiralamacı firma, aracınız hasar yada arıza sonucu (eğer ki bu arıza aracın fabrikasyon bir sorunundan kaynaklanmıyorsa) araç sahibi kirasını eksiksiz şekilde vermekle yükümlüdür.

0850 302 27 10

0532 277 58 82

www.yildirimautorental.comKonum

Benzer İlanlar

Üst