İlan tarihi 21 Kasım 2017 / 194
Fiyat : ₺ 0.00
Kategori : Motokaravan
Konum : Merkez Mah.

Güzel Karavan Kurumsal

Şirketimiz 1997 yılında önce itibar sonra kazanç felsefesiyle kurucularının taşımacılık sekterünün tabanından gelme sebebiyle daha emin adımlarla ilerleyen bir şirkettir.
Bizim en önem verdiğimiz konulardan biri karavan kiralamak isteyen müşterilerimize en iyi malzemeyi en uygun fiyatla sunmaktadır.Müşterilerimizle kişisel ilişkilerimiz sayesinde geçmişte karşılaşmış oldukları problemlere ve gelişen ihtiyaçlarını kayıtlarımıza geçirerek gelecekte aynı problemlerin yaşanmaması ve ihtiyaçların karşılanması sağlamış oluyoruz.
Şirketimiz kuruluşundan bu güne teknolojiyi takip etmiş yeniliklere anında uyum göstererek bünyesine en yeni ve iyi karavan araçlarını temin etmiştir.
Karavan sürücülerimiz belirli zamanlarda uzman kişiler tarafından hizmet içi eğitimlerle ve kurslara tabi tutulmaktadırlar.
Sürücülerimiz karavan kullanma belgeli iş deneyimlerinin zirvesinde sorumluluk sahibi trafik kurallarına riayet eden güler yüzlü kişilerdir.
Karavanlarımızın tamamı yeni , konforlu iç ve dış temizlikleri devamlı yapılan periyodik bakımları yapılmış trafik kasko mali mesuliyet sigortası,ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardır.
Mesai kaybına sebebiyet vermeden karavanlarımızla zamanında temiz ve konforlu hizmet sağlıyoruz.
Aylık müşteri memnuniyet anket formu düzenliyerek sizin görüş,istek ve şikayetlerinizi dikkate alarak karavanlarımızda gereken tüm değişiklikleri yapiyoruz.
Şirketimiz İSTAB(İstanbul toplu taşımacılar birliği) üyesidir.

ÇALIŞTIĞIMIZ SEKTÖRLER

TİCARİ AMAÇLI ŞÖFÖRLÜ KİRALANMAKTADIR.

kiralık karavan

çekme karavan

kiralık motokaravan

karavan kiralama

kiralık çekme karavan

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: