Kiralık Elektrikli Hasta Yatağı

100 ₺

Açıklama

İlan Türü : Kiralık
Tarih : 26 Ocak 2018
Konum : Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak, Ataşehir/İstanbul, Türkiye

DETAYLI FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

ELEKTRİKLİ HASTA YATAKLARI

Hastaların konforu ve rahatı çok önemlidir bunun için ise hasta yatakları özel olarak üretilmektedir. Hastanın yatakta geçirdiği süre boyunca sürekli yatar pozisyonda olmasının omurgaya ve cilde zararı olabilir. Bunun oluşmaması içinde hasta yatağı özellikleri açısından çok önemlidir. Anti bakteriyel özellikte olması, hastanın cilt sağlığını ve omurga ve eklemlerini koruması açısından hasta yataklarına dikkat etmek ve özelliklerine bakarak almak gerekir. Daha çok hastanelerde, sağlık kurumları ve özel bakım alanlarında kullanılan hasta yatağı artık evlerde hasta bakımı içinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hasta yatakları ya da diğer bir deyişle hasta karyolası dayanıklı, konforlu ve güvenli olmalıdır. Bu yataklar genelde hareket kabiliyeti kısıtlı olan hastalar için kullanılmaktadır ve onların rahat ve kolay hareket etmesi için kullanışlı olmalıdır. Bu açıdan kolay kullanımlı ve konforlu yataklar gün geçtikçe geliştirilmekte ve elektrikli hasta yatakları kullanıma sunulmaktadır. Hem hasta için hem de bakıcısı için konforlu ve kolay kullanımlı bu hasta karyolaları birçok özelliği bir arada bulundurmaktadır.

Elektrikli Hasta Yataklarının Özellikleri

§  Terlemeyi önleyen hava delikleri

§  Baş ve ayak kısımlarında bulunan elektrik motorları ile hareket ettirme kolaylığı

§  Karyolanın dört köşesinde bulunan serum askısı takma alanı

§  Kolay temizlenen ve kolay sökülüp takılan başlık

§  Kolay kullanımlı ve ergonomik korkuluklar

§  Çapraz kilit sistemi ile sabitleme ve 360 derece dönebilen tekerler

Elektrikli hasta yatakları genel olarak bu özellikleri taşır. Birçok marka tarafından üretilen bu yataklar değişik tasarım ve farklı hareket özelliklerine göre değişiklik gösterir. En yaygın olan elektrikli yataklar arasında dual motor sistemi ile çalışan yataklardır. Bu dual motor sistemli yataklar baş ve ayak kısmı hareket eden ve yüksekliği otomatik olarak ayarlanabilen sistemlerdir. Daha gelişmiş sistemlerde yataklarda üç işlevli ve piston motor sistemiyle çalışan yataklardır. Bu hasta yatakları bakıcıya çok büyük kolaylık sağlamaktadır ve geliştirilmeye de devam edilen türden yataklardır. Dört motorlu sistemle çalışan yataklarda mevcuttur ve bu model ataklar trendelenburg denilen hareket özelliğine sahip son teknoloji hasta yataklarıdır.

Birçok marka ve modelde hasta karyolası bulmak mümkündür. Aradığınız teknik özelliklere göre istediğiniz her model hasta yataklarını firmamızda bulabilirsiniz. Uzun yıllardır hizmet veren firmamızda hasta yatakları için uygun fiyat ve son teknoloji ürünlere kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Seçiminde hassas davranmanız gereken hasta karyolasına karar vermeden önce işletmemize gelmenizi tavsiye ediyoruz.

 

Yurt dışı veya şehir dışından misafirliğe gelen hastaların kısa sürelik misafirliklerinde hasta karyolasını kiralamak müşterilere daha cazip gelmektedir.

Ayrıca hastaneden taburcu olan yaralı veya hastaların evde bakımında kullanılmak üzere kiralama hizmetinden faydalanabilirler.

Ekonomik fiyatta kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kiralık ürün siparişiniz için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : 02164052525 – 02164052545
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : 05302865343 – 05323779307

 

 

Konum

Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak, Ataşehir/İstanbul, Türkiye
Güvenli Kiralamanın İpuçları
  1. Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.
  2. Şüphe duyduğunuz kişilere Kesinlikle kiralama yapmayınız ve bizimle iletişime geçiniz.
  3. Kişisel verilerinizi ve üyelik bilgilerinizi (TC kimlik numarası, kredi kartı verileri, vb.) kimse ile paylaşmayınız.  Detaylı Bilgi...

Vitrin

En Yeniler

Üst