İlan tarihi 22 Nisan 2018 / 86
Fiyat : ₺ 1.00
Kategori : Hasta Bakıcı
Konum : Çanakkale

Çanakkale hasta bakıcısı ve yaşlı bakıcısı arayışınız varsa danışmanlık şirketimizin insan kaynakları sizi bekliyor. Yakınlarınız için yatılı, erkek, bayan, refakatçi, hemşire, yabancı ve Türk bakıcıları size sağlıyoruz. Yabancı bakıcılarımız Türkiye’de çalışma izni olan Gürcü, Özbek, Türkmen, Afrikalı ve güvenilir referanslı olarak size gönderiyoruz.

Çanakkale Hasta Bakıcılarımız Nasıl Çalışır?

Çanakkale hasta bakıcılarımız uygun ücretler ile gönderilir. Çanakkale ve çevresinde yaşayan hasta ve yaşlılarınızın evde veya hastane de gerekli ihtiyaçlarını giderirler. Yaşamlarında yandaş olup en rahat biçimde yaşayabilmelerini sağlarlar. Hasta bakıcıları istihdam eden hasta bakıcı şirketimiz, hasta ve yaşlı yakınlarınızın koruyuculuğu da üstlenir. Gerekli takipleri yapar ve güvenilir bir yaşam için size yardımcı olur. Çanakkale’den başka şirket bakmayın, bizimle çalışın.

Çanakkale Hasta Bakıcı ve Yaşlı Bakıcısı Ücretlerini Nasıl Belirliyoruz?

Çanakkale için hasta bakıcı ücretleri diğer bölgelerden çok farklı değildir. Fakat ülkemizde bakıcı durumları biraz farklı çalışmaktadır. Gerçekten özveriyle çalışacak eleman sayısı çok azdır. Türk veya yabancı bakıcılar için en iyi seçenekleri bulmak deneyim ister, bizi arayın en uygun ücretlerle istihdam sağlayalım.

Özellikler

Değerlendirmeler
İlk yorumu yapan siz olun.
Bence Kiralık
Fiyat: Fotoğraf: Açıklama: